Uczniowie klasy II a - na festynie "Bezpieczne wakacje"
Dodane przez Nauczyciel dnia Maj 27 2017 22:12:22
Dnia 27 maja 2017 roku uczniowie klas VI pod opieką wychowawczyni p. Anny Paluch oraz dyrektor p. Renaty Szymańskiej wraz z uczniami klasy II a,z wychowawczynią p. Iwoną Pastuszak brali udział w zabawach i konkursach podczas Festynu "Bezpieczne wakacje" w Batalionie Dowodzenia Wielonarodowej Brygady w Lublinie, przy ulicy Kruczkowskiego.
Oglądali pokazy wozów i sprzętu wojskowego, pożarniczego i policyjnego. Słuchali koncertów zespołów. Podziwiali pokazy sztukmistrzów i sami próbowali brać udział w ich występach: chodzili po linie, żonglowali piłkami, maczugami, kijami i obręczami. Strzelali z łuku i próbowali trafić piłką nożną do bramki w zawieszoną nagrodę, w której niektórzy ustrzelili nagrody. Brali udział w licznych konkursach - sprawnościowych, zręcznościowych i plastycznych.
I tak w konkursie plastycznym uczennice klasy II a, zdobyły trzy pierwsze miejsca:

I miejsce - Antonina Grochowska

II miejsce - Maja Łata

III miejsce - Malwina MrózW trakcie Festynu uczniowie świetnie się bawili na dmuchanych zjeżdżalniach - spróbowali też wojskowej grochówki, a na deser zjedli watę cukrową i popcorn. Wszyscy świetnie się bawili i zadowoleni wrócili do domu.