Strona internetowa Samorządziku Uczniowskiego klas I-III w Niedrzwicy Dużej
Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów Grudzień 13 2017 02:44:35
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 27
Najnowszy Użytkownik: 3 b
Kolorowe lato z Biurem podróży Hubertus w dniach 24-28.07.2017 roku.


Zapowiadają się nudne wakacje? Nie musi tak być! Spędź je z BIUREM TURYSTYCZNYM HUBERTUS z Lublina !!!Zapraszamy na 5-dniowe - letnie spotkania z turystyką i zabawą !

W programie:
- wycieczka do Dęblina i na Farmę Iluzji
- wycieczka do Sandomierza
- wycieczka do Parku Trampolin połączona ze zwiedzaniem Portu Lotniczego lublin
- wycieczka do Lublina
- gry i zabawy integracyjne- piknik
- zajęcia sportowe
- ogniska,
- konkursy z nagrodami
- szereg innych atrakcji i niespodzianek

Zajęcia i wycieczki odbywają się w godzinach od 8.00 do 16.00, pod opieką wykwalifikowanej kadry wychowawczej, animatorów i pilotów.
Każdego dnia gwarantujemy ciepły posiłek.
Cena: 390 zł /os.

Cena zawiera: transport, ubezpieczenie, 5 ciepłych posiłków, opieka pilota, animatora i kadry wychowawczej, bilety do zwiedzanych obiektów, zajęcia edukacyjno- sportowe, 4 wycieczki

Uwaga! program wyjazdów może ulec zmianie.

Zgłoszenia do 30 czerwca 2017 r. pod numery telefonów:

603 545 827- p. Agnieszka Rudzka

785 535 889 - p. Barbara Niezgoda23 czerwca 2017 roku - Zakończenie roku szkolnego 2016/17


16 czerwca 2017 roku ( piątek) dzień wolny od zajęć edukacyjno-wychowawczych.Zakończenie roku szkolnego ( piątek ) - 23 czerwca 2017 roku

- o godzinie 10.00 - Msza Święta w Kościele Parafialnym

- o godzinie 11.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły - podsumowanie roku szkolnego 2016/17, następnie spotkania z wychowawcami i rozdanie świadectw w klasach:

Uczniowie klasy I a - sala nr 1 (stara szkoła)

Uczniowie klasy I b - sala nr 2 (stara szkoła)


Uczniowie klasy II a - sala nr 12

Uczniowie klasy II b - sala nr 33

Uczniowie klasy II c - sala nr 31


Uczniowie klasy III a - sala nr 15

Uczniowie klasy III b - sala nr 16

Uczniowie klasy III c - sala nr 17Do widzenia szkoło !

Do zobaczenia we wrześniu !
Bezpieczny wypoczynek – przydatne informacje dla Rodziców w oparciu o zalecenia MEN.www.wypoczynek.men.gov.pl - w specjalnej internetowej bazie prowadzonej przez MEN można sprawdzić organizatora wyjazdu (informacje o obozach, koloniach i innych rodzajach wypoczynku) oraz znaleźć
poradnik bezpiecznego wypoczynku (https://men.gov.pl/wp-content/uploads/2016/05/poradnik_bezpiecznego_wypoczynku_men.pdf)

www.bezpiecznyautobus.gov.pl - wpisując w serwisie numer rejestracyjny pojazdu otrzymają Państwo bezpłatną informację, czy autokar, który zawiezie dziecko na wakacje ma aktualne badania techniczne i polisę ubezpieczeniową.

Przydatną wiedzę o zagrożeniach dotyczących substancji psychoaktywnych można znaleźć na stronach internetowych: Wydziału Wychowania i Profilaktyki Ośrodka Rozwoju Edukacji www.ore.edu.pl, Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii www.kbpn.gov.pl; www.dopalaczeinfo.pl oraz poradni internetowej: www.narkomania.org.pl. Dostępny jest również Ogólnopolski Antynarkotykowy Telefon Zaufania działający pod numerem 801 199 990, a także Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12.


www.msit.gov.pl - na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki można znaleźć informator o zasadach bezpieczeństwa nad wodą „Bezpieczna woda”.

numery alarmowe: WOPR600 100 100

górskie numery ratunkowe - 985 lub 601 100 300


Warto pamiętać także o:
- odwiedzeniu strony Ministerstwa Spraw Zagranicznych „Polak za granicą” www.polakzagranica.msz.gov.pl,

- bezpłatnej aplikacji iPolak – niezbędniku w podróży, gdzie są m.in. aktualne ostrzeżenia dla podróżujących publikowane przez MSZ. Aplikacja jest dostępna za darmo na stronie: www.msz.gov.pl/pl/ipolak,

- rejestracji wyjazdu za granicę za pośrednictwem bezpłatnego serwisu „Odyseusz”, www.odyseusz.msz.gov.pl. Dzięki rejestracji służby konsularne będą wiedziały o pobycie na terenie danego państwa i w razie konieczności mogą udzielić skutecznej pomocy,- adresach polskich placówek dyplomatycznych i konsularnych wraz z telefonami kontaktowymi (dyżurnymi) – szczególnie ważne dla organizatorów wypoczynku letniego, kierowników wycieczek, wychowawców, opiekunów dzieci i młodzieży,
- sprawdzaniu stron internetowych wszystkich kuratoriów oświaty dedykowanych wypoczynkowi.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji !

Samorządzik klas I - III


Już widać Wakacje !!!!!!!!!!!!!Udanych, bezpiecznych i dłuuuuuuuuuuuuugich wakcji !

Życzymy Wam moi mili, byście wakacje miło spędzili.
Tak jak każdy sobie marzy, może - na nadmorskiej plaży!


Może cicho, bez hałasu, idąc na spacer - do lasu.
Może gdzies tam , w ciepłym kraju, czując się jak Adam w raju!


Może gdzieś wysoko w górach, czując się - jak prawdziwy góral!

Abyście ten wakacyjny czas - miło spędzili
i do nas znowu - 1 września wrócili!


Wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły – Samorządzik klas I – III - życzy udanych, słonecznych i dłuuuuuuuugich wakacji.

"W ten wakacyjny czas niech słoneczko opali Was na złoto
a we wrześniu wróćcie do szkoły z ochotą"

Do zobaczenia - we wrześniu 2017 roku.
Uczniowie klas I-III, na spektaklu "Kopciuszek" - w wykonaniu uczniów z Gimnazjum nr 1 w Niedrzwicy Duzej

Uczniowie klas I na wycieczce w Bałtowie
Dnia 7 czerwca 2017 roku - uczniowie klas I, pod opieką wychowawczyń p. Anny Drewniak - Janczarek oraz p. Grażyny Antoń, byli na wycieczce autokarowej w Bałtowie.
Na początku zwiedziliśmy Park Jurajski. Przewodnik zapoznał nas z różnymi gatunkami dinozaurów. Podziwialiśmy je w naturalnej postaci. Nauczyliśmy się rozróżniać po budowie ciała te, które były roślinożerne lub mięsożerne. Dużo wrażeń dostarczyło nam Oceanarium, gdzie zapoznaliśmy się z dawnymi mieszkańcami wód, osobliwymi, pięknymi minerałami. Kolejnym punktem programu było Safari - zwierzyniec, gdzie wyruszyliśmy Szolbusem - poznawaliśmy różne gatunki zwierząt żyjących w naturalnych wybiegach. Najbardziej podobały się nam strusie Emu i małe kózki. W małym zwierzyńcu oglądaliśmy różnorodne ptaki i nieduże zwierzęta. Największą atrakcją były pawie i małpiatki.
Zjedliśmy smaczny obiad. Wielu emocji doświadczyliśmy w czasie projekcji filmu 5DW podwodnym świecie”. Unosiły się w górę nasze fotele, drgały, kołysały się na boki. Pryskała na nas woda. Przyczyniło się to do większych przeżyć w czasie emisji filmu. Wreszcie przyszedł czas na zabawy w Parku rozrywki. Była wspaniała podróż wagonikami w górę i w dół w zawrotnym tempie. Zjeżdżaliśmy z dmuchańców lub turlaliśmy się w kolorowych kulkach. Każdy znalazł coś ciekawego dla siebie.
W międzyczasie jedliśmy smaczne gofry przybrane bitą śmietaną i owocami oraz piliśmy mrożone, kolorowe napoje /szejki/. Na koniec zakupiliśmy pamiątki dla siebie i bliskich. Pełni wrażeń, trochę zmęczeni , szczęśliwie powróciliśmy do domów.


p. Grażyna Antoń


Michał Kosidło - uczeń klsy IIa - został Laureatem Konkursu Literackiego "Popisz sie talentem"
Uczniowie klasy II a - pod kierunkiem p. Iwony Pastuszak, brali udział w Ogólnopolskim Konkursie literackim. Uczeń naszej klasy Michał Kosidło - został Laureatem Konkursu Literackiego dla uczniów szkół podstawowych organizowanym przez wydawnictwo Nowa Era, pod hasłem "Popisz się talentem". Jego opowiadanie zostało wyłonione spośród 4806 prac z całej Polski. Z uwagi na tak dużą ilość prac jury w dniu 5 czerwca 2017 roku, wyłoniło zdobywcę Grand Prix i 24 laureatów nagród głównych oraz 30 honorowych wyróżnień. Zadaniem konkursowym było napisanie zakończenia do jednej z trzech historii, do których rozpoczęcia stworzył pisarz Rafał Witek. To właśnie opowiadanie Michała znajdzie się książce wydanej przez wydawnictwo Nowej Ery, a każdy zwycięzca, oprócz autorskiego egzemplarza książki ze swoim opowiadaniem, otrzyma Honorowy Puchar Młodego Autora!
Autorski egzemplarz książki zawierającej nagrodzoną Pracę Konkursową zostanie przesłany Uczestnikowi – laureatowi konkursu po zakończeniu cyklu wydawniczego publikacji.

Wydawnictwo NOWA ERA gratuluje wszystkim uczniom klasy II a, którzy wzięli udział w konkursie wraz z wychowawczynią p. Iwoną Pastuszak tymi słowami;
"Jednocześnie pragniemy pogratulować zaangażowania wszystkim uczestnikom konkursu, również tym nie nagrodzonym! W naszych oczach każdy z Was jest zwycięzcą ! ponieważ mieliście odwagę spróbować, zdobyliście nowe doświadczenie i zmierzyliście się z trudnym zadaniem. - Zasługujecie na wielkie brawa ! "
Jeśli chcesz przeczytać opowiadanie Michała, kliknij pod kreską : CZYTAJ WIĘCEJ....


I miejsce reprezentacji nasze szkoły z klas III w Konkursie Matematycznym w Niedrzwicy Kościelnej
Dnia 7 czerwca 2017 roku - uczniowie klas III, naszej szkoły w składzie: Alicja Baran z klasy III a oraz Magdalena Kępowicz z klasy III c, pod opieka p. Małgorzaty Paluch wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym w Szkole Podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej i zajęły I miejsce.

Alicja Baran z klasy III a - zajęła indywidualnie - II miejsceI miejsce naszych uczniów klasy IIIa w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Turystycznej i Harcerskiej
6 czerwca 2017 roku w Szkole Podstawowej w Czółnach odbyła się IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Turystycznej i Harcerskiej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III a, przygotowani przez wychowawczynią p. Barbarę Niezgodę. W kategorii zespoły klas I- III zdobyła I miejsce oraz Maria Wałachowska uczennica klasy III a w kategorii solista również zajęła I miejsce.
Apel o książce w ykonaniu uczniów klasy III b
Dnia 31 maja 2017 roku, w naszej szkole odbył się apel podsumowujący czytelnictwo w klasach I- III za rok szkolny2016/2017 i przypominający o Dniach Książki i Prasy, które co roku obchodzimy w maju.

Spotkanie rozpoczęto od zaprezentowania się uczniów biorących udział w Konkursach Czytelniczych i Recytatorskich

* Amelia Dobrowolska, Mateusz Kot, Anna Golianek –kl III b
* Partycja Bednarczyk - kl VI
* Dawid Janczarek – kl III b
* Aleksander Barwiak – kl II

Kolejnym punktem apelu był występ uczniów klasy III b, pod kierunkiem wychowawczyni p.Anna Wójcik z krótkim montażem słowno - muzycznym.

Ostatnim punktem spotkania było podsumowanie czytelnictwa w klasach II i III
I miejsce - klasa III a, wychowawca p. Barbara Niezgoda

II miejsce - klasa II b, wychowawca p. Jolanta Majewska

III miejsce - klasa III c wychowawca p. Małgorzata Paluch


Uczniowie klas III na szkolnej wycieczce
Dnia 2 czerwca 2017 roku - klasy III a, b, c - pod opieką p. Barbary Niezgody, P. Anny Wójcik i p. Małgorzaty Paluch pojechały na wycieczkę, w czasie której miał miejsce przejazd Kolejką Wąskotorową na trasie Karczmiska – Opole Lubelskie – Karczmiska. Później odbył się krótki spacer po parku w Nałęczowie, gdzie uczniowie poznali krótką historię uzdrowiska i osób związanych z Nałęczowem (między innymi: Stefana Żeromskiego a także Bolesława Prusa) oraz zakupili pamiątki. Ostatnim punktem wycieczki był piknik z zabawami integracyjnymi i ogniskiem. Zmęczeni ale zadowoleni, późnym popołudniem wróciliśmy do Niedrzwicy.


Uczniowie klas II na wycieczce w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz na Farmie Iluzji
Dnia 1 czerwca 2017 roku - uczniowie klas II a,b,c - pod opieką p. Iwony Pastuszak, p. Jolanty Majewskiej, p. Bożeny Rejniak , p. Marzeny Musińskiej-Niezgody i p. Bogumiły Antoń odbyli wycieczkę do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, gdzie zwiedzaliśmy samoloty i sprzęt służacy do obsługi lotniska wojskowego oraz eksponaty muzealne, związane z lotnictwem oraz na Farmie Iluzji w Parku Edukacji i Rozrywki w Mościskach. Uczniowie świetnie się bawili , bo tam właśnie edukacja, zabawa przeplata się z magią. Zwiedzili Latającą Chatę Tajemnic, Labirynt Luster, Lasek Doświadczeń, Oko Predatora - Zobacz niewidzialne - wystarczyło szybko dotknąć dłonią ściany, aby pozostał na niej ślad cieplny, widziany w podczerwieni, Tunel Zapomnienia,Zagajnik Ślepych Zaułków, Muzeum Iluzji, Pokój Amesa, w którym uczniowie byli więksi od swoich nauczycieli, Zakręcony Domek, w którym odczuli Iluzję ruchu pozornego, Bajkowy Pałac cieni i wiele innych atrakcji. Wielką atrakcją dla uczniów były - Lewitujące Piłeczki - fascynująca zabawa z unoszącymi się w powietrzu plastikowymi piłkami. Uczniowie świetnie się bawili na torach przeszkód oraz w Strefie Drewnianych Gier. Zabawy i wrażeń nie było końca. Wszyscy zachwyceni, choć trochę zmęczeni po zabawach na dmuchańcach i trampolinach - wróciliśmy do domu.


Strona 4 z 80 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Licznik do wakacji
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Nauczyciel
19 grudzień 2007 20:29:27
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wycieczek, uroczystości i imprez szkolnych znajdujących sie w naszej GALERII oraz do przeczytania artykułów w zakładce ARTYKUŁY.

Imieniny
Copyright © 2006
Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005490955 Unikalnych wizyt Asymetric Green Theme by: Divine JazOOn

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie