Strona internetowa Samorządziku Uczniowskiego klas I-III w Niedrzwicy Dużej
Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów Październik 21 2018 16:59:20
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 28
Najnowszy Użytkownik: Anna Rola
Dzień Mamy i Taty w klasach II
1 czerwca 2018 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Uczniowie klas IIa i IIb serdecznie powitali kochanych Rodziców. Były wiersze, piosenki dla Mamy i Taty, zabawne scenki oraz życzenia. Dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki. Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólną zabawę. Z racji tego, iż był to w naszej szkole dzień sportu, wszyscy zebrani udali się na boisko Orlik. Największym powodzeniem cieszyły się rozgrywki w piłce nożnej. Dla dzieci była to ogromna radość móc grać wspólnie z tatą, a nawet mamą. Można też było zagrać w popularne "dwa ognie", koszykówkę, albo po prostu pobyć razem i porozmawiać częstując się słodkościami przygotowanymi przez rodziców.
I miejsce uczniów klas III - w XIV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
Dnia 6 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej, odbył się XIV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III . W konkursie brały udział dwuosobowe zespoły uczniów klas III, z sześciu Szkół Podstawowych z terenu naszej Gminy.

Wiktoria Pastuszak uczennica klasy III a, pod kierunkiem p. Iwony Pastuszak, zajęła I miejsce indywidualnie i została Mistrzynią matematyki klas III.Adam Pietraś uczeń klasy III b, pod kierunkiem p. Jolanty Majewskiej, indywidualnie zajął III miejsce.


Zespól w składzie: Wiktoria Pastuszak uczennica klasy III a, pod kierunkiem p. Iwony Pastuszak - oraz Adam Pietraś uczeń klasy III b, pod kierunkiem p. Jolanty Majewskiej -- zdobyli I miejsce jako zespół.I miejsce w pływaniu na dystansie 25 metrów
Uczeń klasy III c, Adam Gołębiowski zajął I miejsce w pływaniu na dystansie 25 metrów na Basenie Centrum Kultury Fizycznej i Sportu w Bełżycach.

XI miejsce uczniów klas I w I Wojewódzkim drużynowym Turnieju szachowym o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty
30 maja 2018 roku - uczniowie klas I zajęli XI miejsce w I Wojewódzkim drużynowym Turnieju szachowym o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów Szkół Podstawowych w Szkole Podstawowej nr 16 im Fryderyka Chopina w Lublinie.
Szkolny konkurs logopedyczno- czytelniczy w naszej szkole.
28 maja 2018 roku odbyła się w naszej szkole VIII edycja konkursu logopedyczno – czytelniczego „Posłuchaj, jak pięknie czytam”. Tym razem nieco inna, ponieważ z udziałem uczniów klas pierwszych.
Tegorocznym patronem konkursu został Adam Bahdaj – autor wielu książek dla dzieci i młodzieży. Powodem tego wyboru jest przypadająca setna rocznica urodzin pisarza. To właśnie z jego twórczością zetknęli się uczniowie, wyłonieni z eliminacji klasowych. Oprócz konkurencji pięknego czytania należało odgadnąć zagadkę logopedyczną, a także zmierzyć się z tzw. wygibasem językowym. Komisja była pod wielkim wrażeniem zdolności uczniów.

Ostatecznie Mistrzami pięknego czytania zostali:

Klasy pierwsze: Jeremiasz Boruch, z klasy I a, pod kierunkiem p. Małgorzaty Paluch

Klasy drugie: Szymon Murlak, z klasy II b, pod kierunkiem p. Grażyny Antoń

Klasy trzecie: Oliwia Woźniak, z klasy III a, pod kierunkiem p. Iwony Pastuszak i Aleksander Barwiak, z klasy III b, pod kierunkiem p. Jolanty Majewskiej

Wszystkim gorąco gratulujemy!

Organizatorki:
Teresa Pyc – nauczyciel logopeda
Magdalena Kosidło – nauczyciel bibliotekarz
Małgorzata Kuna – nauczyciel języka polskiego


Najlepiej czytające klasy I-III, to:

I miejsce - klasa III b, pod kierunkiem p. Jolanty Majewskiej

II miejsce - klasa III a, pod kierunkiem p. Iwony Pastuszak

III miejsce - klasa II a, pod kierunkiem p. Anny Drewniak- JanczarekDrodzy Rodzice ! W związku z wejściem od 25 maja 2018 roku RODO - prosimy o składanie podpisów dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz w sprawie swobodnego przepływu tych danych.Szanowni Państwo !

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwracamy się do Państwa z prośbą o złożenie podpisów na kartach informacyjnych dotyczących bezpośredniego zbierania danych osobowych Państwa oraz Państwa dzieci. Podpis może być złożony przez jednego z rodziców. Do złożenia podpisu zapraszamy do wychowawców klas I-III, w terminie od 25 maja do 8 czerwca 2018 roku, w godzinach pracy wychowawcy lub przy przyprowadzeniu albo przy odbiorze dziecka ze szkoły. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do sekretariatu szkoły lub do dyrekcji szkoły.

Z wyrazami szacunku

Dyrekcja Szkoły

Magiczny Dzień Dziecka w naszej szkole
25 maja 2018 roku, uczniowie naszej szkoły odwiedził Magik, który czarował i wprowadził uczniów naszej szkoły w arkana magii. Pokaz magii bardzo się wszystkim podobał. Wszyscy świetnie się bawili i podstawy magii zobaczyli.27 maja 2018 roku - Pierwsza Komunia Święta


Ukochane małe dziecię, gdy chcesz szczęście mieć na świecie.
Gdy Cię minąć ma zła droga, nade wszystko miłuj Boga.
Kochaj swoich rodzicieli, by pociechę z Ciebie mieli.
Ale pomnij że Bóg w niebie, ma w opiece zawsze Ciebie.
Pan Jezus już się zbliża, już puka do Twych drzwi...
Wśród licznych dróg człowieczych, jedna jest tylko prawdziwa.
Lecz kto Wam pokaże tę drogę? Kto powie, jak się nazywa?
Niełatwa to będzie wędrówka, nie będzie usłana różami.
Dojdziecie do celu na pewno, gdy Chrystus będzie szedł z Wami.

W dniu Pierwszej Komunii Świętej dla Was - Uczniowie klas III - samych szczęśliwych i radosnych dni, obfitych łask z Nieba oraz Błogosławieństwa Bożego na całe życie składają Dyrekcja ,Nauczyciele oraz wychowawczynie klas III- p. Iwona, p. Jola i z p. Bożena - wraz z Samorządzikiem klas I-III.
Dziękujemy sołectwom Niedrzwica Duża część I i II
Uczniowie klas I-III spędzają przerwy i swój czas wolny na placu zabaw i mini-siłowni przy szkole, za które dziękujemy sołtysom gminy Niedrzwica Duża część I i II.

Nauczyciele uczący klasy I-III przedstawili uczniom Regulaminy bezpiecznego korzystania z placu zabaw i mini-siłowni przy szkole. Regulamin placu zabaw znajduje się w oknie Świetlicy, zaś Regulamin Mini-siłowni - w oknie Magazynku sportowego. Uczniowie w każdej chwili mogą się z nim zapoznać. Dzieci mogą bawić się i korzystać z przyrządów i urządzeń zamontowanych przy szkole, wspólnie dbać o czystość i bezpieczeństwo zabaw.

Motocyklowy Dzień Dziecka w naszej szkole
MOTOCYKLOWY DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE
W dniu 22 maja 2018 roku - uczniowie w dużym napięciu oczekiwali na gości, którzy mieli odwiedzić naszą szkołę. Wszystkich oczekujących powitał warkot silników oraz widok grupy motocyklistów ze stowarzyszenia Moto Inicjatywa. Piękne maszyny, sympatyczni motocykliści oraz niezwykły pies – Zośka, nieodłączny towarzysz tej grupy, na długo przykuły uwagę dzieci i młodzieży. Pokaz motocykli i pogadanka o bezpieczeństwie w ruchu drogowym to tylko wstęp do atrakcji, która miała nastąpić. Przejażdżki na motocyklach z koszami to był punkt imprezy ,który wywołał najwięcej emocji zarówno wśród młodszych, jak i starszych uczniów. Radość, dużo śmiechu i wiele słów podziękowania zakończyły Motocyklowy Dzień Dziecka w Niedrzwicy Dużej.
Organizatorem imprezy była p. Dorota Rusek oraz Zbigniew Orłowski- Stowarzyszenie Moto Inicjatywa.

Dziękujemy !


IV miejsce uczniów klas III, w XXV Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Polscy Poeci Dzieciom" w Szkole Podstawowej w Krężnicy Jarej.
17 maja 2018 roku, zespół uczniów z klas III , w składzie Michał Kosidło z klasy III a, pod kierunkiem p. Iwony Pastuszak, Malwina Szadura, z klasy III b, pod kierunkiem p. Jolanty Majewskiej oraz Weronika Murlak z klasy III c, pod kierunkiem p. Bożeny Rejniak- wziął udział w XXV Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Polscy Poeci Dzieciom". Jubileuszowy konkurs w Szkole Podstawowej w Krężnicy Jarej, dotyczył twórczości Wandy Chotomskiej.
Uczniowie recytowali wiersz Wandy Chotomskiej "W Bańkowicach Mydlanych" , następnie rozwiązywali krzyżówkę i test dotyczący twórczości poetki, w którym zajęli IV miejsce.


Strona 4 z 87 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Licznik do wakacji
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Nauczyciel
19 grudzień 2007 20:29:27
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wycieczek, uroczystości i imprez szkolnych znajdujących sie w naszej GALERII oraz do przeczytania artykułów w zakładce ARTYKUŁY.

Imieniny
Copyright © 2006
Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005565559 Unikalnych wizyt Asymetric Green Theme by: Divine JazOOn

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu